Jestem Magda.

JESTEM DYPLOMOWANĄ DIETETYCZKĄ I TRENERKĄ.

Czemu zostałam dietetykiem?

Bo wiem, że żywienie to absolutna podstawa, potężne narzędzie, które wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd, a właściwe jego użycie, gwarantuje osiągnięcie wymarzonego celu. Pokażę Ci, że możesz jeść różnorodnie i smacznie, bez całodziennego siedzenia w kuchni – preferuję prostą kuchnię i na taką możesz liczyć, decydując się na współpracę ze mną. Jeśli chcesz schudnąć, nie musisz się głodzić i rezygnować ze wszystkich swoich ulubionych przysmaków. Jeśli chcesz zwiększyć swoją masę ciała, pokażę Ci, jak zrobić to z sensem, bez niekontrolowanego obrastania w tkankę tłuszczową.

Czemu zajmuję się treningiem siłowym?

Bo zanim sama go poznałam, przeszłam długą drogę, próbując różnych form aktywności i zniechęcając się brakiem oczekiwanych efektów. Na własnej skórze przekonałam się, że rozsądny trening na siłowni może skorygować postawę, sylwetkę, ale też, a może przede wszystkim stan umysłu 😉
Oswajam z siłownią i żelastwem. Uczę od podstaw świadomej pracy z ciałem, które przygotowuje do dalszej „zabawy” treningowej.

Z kim współpracuję?

  • z osobami aktywnymi fizycznie oraz z tymi, które są na jakąś formę aktywności otwarte. Pokażę Ci, jak sensownie połączyć odżywianie z ruchem, i dopasować całość do swoich potrzeb (redukcja, rekompozycja, masa, poprawa wyników sportowych),
  • specjalizuję się w żywieniu przy problemach z tarczycą – sama mam niedoczynność i udowadniam, że przy prawidłowo zbilansowanej diecie i właściwie dobranej aktywności fizycznej nie takie ten diabeł straszny!
  • pomogę Ci też przy problemach z glikemią, z insulinoopornością i PCOS.

A prywatnie?

Szybko gotuję i dużo jem!
Uwielbiam ruch. Dźwigam, jeżdżę na rowerze i wspinam się.
Kocham koty, góry, kawę i lody 🙂